Možnosti platby


Možnosti dopravy


Zásilku možno uhradit řidiči přepravní společnosti platební kartou.

 

Všem našim zákazníkům velmi děkujeme za přízeň a chválu. Pro nás to znamená že to, co děláme, děláme dobře. Děkujeme vám a jsme potěšeni, že se k nám vracíte!
NOVINKY

arr3Akce na vybraná turbodmychadla!Vybraná turbodmychadla již za 5890 kč s DPH.      ... arr3Záruka 24 měsíců !Používáme pouze nejkvalitnější díly od firmy Melett. ... arr3

KONTAKTY

Turbodmychadla.com
Hlubčická 48c
Krnov 79401
tel: 774678664, 608406684
napište nám
repas-turba@centrum.cz
WhatsApp - 774678664

Možnosti platby

 


» Co je repase turbodmychadla?

Co je to vlastně repase turbodmychadla?

Při kvalitní repasi turbodmychadla je použito výhradně originálních náhradních dílů od výrobců KKK, Garett, Holset atd. Rovněž obal a popř. svody výfuku jsou renovovány.

Turbodmychadla.com Turbodmychadla.com

Každé repasované turbodmychadlo má vyváženou hřídel s kompresorovým kolem na vyvažovacím stroji při 5.000 ot. /min.
Dále je testován hotový korpus turbodmychadla a dovyvážen s připojeným mazáním při 30.000 ot. /min. (simulace chodu turbodmychadla v automobilu), přičemž je měřen tlak oleje a sledován případný nežádoucí únik oleje.

Turbodmychadla.com Turbodmychadla.com

Pak je turbodmychadlo testováno při 250.000 otáčkách (simulace chodu v horní hranici otáček turbodmychadla), zde se měřené hodnoty (vibrace, těsnost, otáčky) ověřují a provede se záběh ložisek.

Turbodmychadla.com Turbodmychadla.com

Takto připravené turbodmychadlo se zkompletuje a je na něm nastaven regulační ventil.

Pak je již turbodmychadlo připraveno k expedici. Ke každému turbodmychadlu je připojen protokol o vyvážení turbodmychadla a záruční list s vyznačenou 12 měsíční zárukou, instrukce k montáži turbodmychadla a doklad o koupi.

 

MjdiOTAwN