Na stránkách jsou používány soubory cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s jejich používáním.

Co je vratný díl - turbo (1500 Kč)?

Vratný díl turba je vaše staré poškozené turbodmychadlo určené k dalšímu zrepasování. Tohle turbo nám doručíte buďto ještě před výměnou nebo po výměně repasovaného turba, znovu se celé zrepasuje a bude určené opět k prodeji.

 

 

Musím vratný díl - turbo (1500 Kč) objednávat?

Nemusíte, máte 2 možnosti:

  • 1. možnost: vymontujete nebo necháte odborným servisem turbo vymontovat, zašlete na naši adresu, jakmile nám dorazí, zašleme vám turbo zrepasované do 1-2 pracovních dní s dobírkou pouze za repasované turbo a poštovné.
  • 2. možnost: je vhodná převážně v případě, že na turbo spěcháte. Turbo zrepasované si objednáte rovnou, to vám dojde dobírkou, která se bude skládat z repasovaného turba a zálohy na vaše turbo (1500 Kč). Jakmile si turbo necháte vyměnit a zůstane vám starý, poškozený díl (vratný díl turba), pošlete nám ho zpět na naši adresu na dobírku za 1500 Kč.

Tedy druhá možnost je trochu složitější, ale jednoznačně rychlejší.

 

Pokud byste měl(a) zájem o repas turba přímo vašeho a nechtěl(a) byste turbo jiné, ani tohle není problém. Musíte nám ho zaslat s popiskem závady a dodatkem, že chcete zrepasovat dané turbo, my vám ho zrepasujeme a pošleme zpět do dvou až pětí dní od doručení k nám.